Trwałe usuwanie owłosienia – Depilacja LASEROWA

Liposukcja bez skalpela - medycyna estetyczna kosmetyka laserowa
Liposukcja nieinwazyjna
28 sierpnia, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata
Depilacja laserem medycznym mężczyzn
4 września, 2019

Trwałe usuwanie owłosienia – Depilacja LASEROWA

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Wiosna tuż tuż – pora na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Dzień staje się coraz dłuższy i niedługo pojawią się pierwsze krokusy. Jest to też idealny okres na pielęgnację skóry. Zimą nasza skóra wypoczęła od słońca, dlatego jest to najlepszy czas na depilację laserową.

Jak przygotować się do zabiegu?

Do zabiegu powinno się właściwie przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem koniecznie trzeba zaprzestać pozbywania się zbędnego owłosienia depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. W tym czasie można stosować jedynie maszynki do golenia. W Polsce muśnięta słońcem skóra zimą nam nie zagraża, należy pamiętać o tym, że pożegnać trzeba też samoopalacze. Około miesiąc przed zabiegiem powinno się zrezygnować z kremów z witaminą A.

W dniu zabiegu

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Koniecznie trzeba też wstrzymać się od używania balsamów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Na chwilę przed samą depilacją dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Dzięki temu zabieg jest skuteczniejszy i minimalizuje się niechciane następstwa.

Zabieg depilacji laserowej

Czas zabiegu zależy od od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. W celu uzyskania maksymalnego efektu konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że między kolejnymi zabiegami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. Liczba potrzebnych zabiegów laserowych zależy od indywidualnych uwarunkowań, średnio wystarczają trzy lub cztery.

Po depilacji laserowej

Nasza skóra musi się zrelaksować. Długie kąpiele, odprężające chwile w saunie i wyjścia na basen nie są wskazane. Na jakiś czas wstrzymać się przed peelingiem. Peeling ma zbawienny wpływ na kondycję skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Cztery tygodnie po zabiegu powinno się całkowicie zrezygnować z opalania.

Ostatnie zimowe tygodnie to najlepszy okres na umówienie się na depilację laserową. Depilacja laserowa zapewni nam gładkie ciało podczas letnich wyjazdów.

Depilacja Plusy depilacji laserowej

Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Sposób ten posiada wiele zalet, spodoba się to zwłaszcza tym, którym bardzo zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala niezwykle precyzyjnie dostosować moc lasera do konkretnego rodzaju skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych zmarginalizowane zostało ryzyko poparzeń . Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Wystarczy kilka chwil

Kiedyś, aby poddać się depilacji laserowej należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w duże soczewki zabieg ten przebiega bardzo sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała zajmuje tylko kilka minut.

Skuteczność zabiegu

Depilacja laserowa to niezwykle trwały sposób depilacji. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby trwale pozbyć się niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa – Komfort

Laser ten wyposażony jest w bardzo skuteczny system chłodzący. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera nie powoduje poparzeń.

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych daje gwarancję bezpieczeństwa dla skóry, ale też trwałości i szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest także polecana osobom, które walczą z nieestetycznym problemem jakim są wrastające włoski.

Depilacja laserowa- skuteczna i bezpieczna metoda pozbycia się niechcianych włosków

Po zimie musimy zadbać o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować się na letni czas. Warto nie wolno zapominać o właściwym nawilżeniu, ponieważ ujemne temperatury oraz przesuszone, ogrzewane powietrze negatywnie oddziałują na to, jak wygląda nasza skóra. Wiosna, to też dobry okres na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, do uzyskania maksymalnego efektu, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów depilacji laserowej.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Metoda ta pozwala trwale usunąć włoski i pozbyć się problemu, jakim jest konieczność golenia nóg maszynką, czy bolesnego wyrywania włosów depilatorem.

Wybierając depilację laserową, należy wybrać gabinet z najlepszym laserem oraz dobrze przeszkolonym personelem. Polecany jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to najnowocześniejszy laser, a to gwarantuje, że zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, który chroni skórę. Ogromną zaletą są także dwie końcówki zabiegowe, większa pozwala pozbyć się owłosienia w krótkim czasie trwania zabiegu.

Trzy miesiące przed zabiegiem nie należy usuwać włosków w sposób mechaniczny – . Wykazane jest używanie w tym czasie jednorazowej maszynki do golenia . Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Toruń

Komentarze są wyłączone.